کسب در آمد از طریق نوین کانفیگ

_

هرروزه در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام و انواع وبسایت ها دوره هایی میبینیم با نام کسب درآمد از طریق اینترنت که قیمت های بالایی نیز دارند و به شما این روش ها را یاد میدهند. یکی از روش هایی که یاد میدهند این است که شما در سایتی خدماتی مانند نوین کانفیگ ثبت نام میکنید و لینک بازاریابی خود را فعال میکنید. سپس هرشخصی نیاز به خدماتی داشت که در نوین کانفیگ توانایی انجامش فراهم بود ارسال میکنید و به ازای پرداخت آن کاربر، شما مبلغی بعنوان هدیه و در اصل پورسانت دریافت میکنید.

خب اینجاست که تیم نوین کانفیگ 10 درصد از هزینه های دریافت شده را به شما اهدا میکند. کافیست از طریق این صفحه با بخش کسب درآمد آشنا شوید و کسب درآمد خود را از هم اکنون شروع کنید.

money novinconfigpng
hamkari novinconfig

چرا با نوین کانفیگ همکاری میکنید؟

_

نوین کانفیگ درحال حاضر تنها سایتی است که صرفا تمرکز خود را بر روی کانفیگ و پیکربندی سرور قرار داده و خود را درگیر فروش هاست و سرورمجازی و … نکرده است . ما در سایت نوین کانفیگ سرویس هایی با مبالغ بالا داریم . زمانی که شما با نوین کانفیگ همکاری میکنید ، 10 درصد از سود ما به حساب بانکی شما واریز میشود . بصورت مثال یک شخصی سفارش کانفیگ سرور و پشتیبانی و مدیریت سرور سفارش میدهد که جمعا میشود  2.5 میلیون تومان ، دراینصورت 250 هزارتومان به حساب بانکی شما تا 48 ساعت واریز میشود . به اینصورت درآمدی که میتوانید از نوین کانفیگ داشته باشید حدودا 25 برابر بیشتر از سایتهای فروش هاست و سرور است.

چطور و از کجا شروع کنم؟

_

در سایت ثبت نام کنید.

ابتدا بر روی لینک زیر کلیک کرده و مشخصات مربوطه که از شما درخواست میشود را تکمیل کرده  و در پنل کاربری نوین کانفیگ ثبت نام کنید.

همکاری در فروش را فعال کنید.

سپس از طریق منو، همکاری درفروش را کلیک کرده و برای اکانت خود این قابلیت را فعال نمایید. سپس لینک های مختلفی به شما نشان داده خواهد شد.

در سایت خود منتشر کنید.

لینک محصول مورد نظر را در جایی از وبسایت خود قرار میدهید و هرکاربری با لینک شما خرید کند به شما 10 درصد پورسانت همکاری درفروش تعلق پیدامیکند.

همکاری با نوین کانفیگ چه مزایایی دارد ؟

_

کاربری که شما معرفی میکنید کافیست یکبار بر روی لینکتان کلیک کنتد. سیستم ما تا 90 روز دیگر کوکی ها را نگه میدارد و درصورت خرید این کاربر طی این 90  روز ، پورسانت به حساب شما واریز میشود.

cooki novinconfig
ذخیره کوکی کاربر

شما میتوانید با ارائه کد تخفیف اختصاصی با نام برند خودتان به مشتریانتان اعتبار برند خود را تضمین نمایید و مشخص کنید که با چه برندهای حرفه ای همکاری میکنید.

discount novinconfig
کد تخفیف کاملا اختصاصی

بدون هیچ زحمتی فقط در سایت خود به کاربران سایت ما را نشان دهید و خودتان با خیال راحت کسب درآمد کنید. نه پشتیبانی نیاز است انجام دهید و نه صحبت با مشتری.

sale novinconfig
فقط پول پارو کنید

سوالاتی که ممکن است پیش بیاید!

_
برای شروع همکاری چقدر سرمایه نیاز است ؟

وقتی شما میخواهید کسب درامد کنید یا پیج اینستاگرامی هستید و یا یک وبسایت خوب دارید که میخواهید چنین کاری را انجام دهید. دراینصورت شما به 0 تومان سرمایه نیاز دارید تا با ما همکاری کنید. با توجه به بالا بودن مبالغ سرویس ها کسب درآمد شما آسان و با تعرفه بالا انجام خواهد شد.

لینک مخصوص به خود را پیدا نمیکنم . از کجا باید لینک را بردارم؟

بعد از ورود به پنل کاربری از منوی بالا بر روی همکاری در فروش کلیک کنید و سپس فعال سازی حساب را انجام دهید. لینک برای شما نمایش داده میشود.

از کجا متوجه شوم که چند نفر از سمت من آمده اند و خرید انجام داده اند؟

در تصویر زیر نمونه بررسی سیستمی را مشاهده بفرمایید. تعداد کلیک و تعداد ثبت نامی ها به صورت کامل نمایش داده شده است.

AFF NOVINCONFIG

چند درصد دقیقا به حساب من واریز میشود ؟

بعد از ثبت نام و پرداخت موفق کاربر و تاییدیه پرداخت ؛ دقیقا 10 درصد از کل مبلغ واریز شده به حساب کاربری شما افزوده خواهد شد.

مبلغ جمع شده در حساب کاربری کی و چگونه به حساب من واریز می شود ؟

مبلغ همکاری در فروش شما زمانی که به 100 هزارتومان رسید در همان روز کافیست دقیقا مثل تصویر زیر بر روی دکمه درخواست واریز کلیک کنید تا تیکتی برای ما ارسال شود. سپس از شما شماره کارتی درخواست خواهد شد و در پنل شما به ثبت خواهد رسید و مبالغ به همان شماره کارت واریز خواهد شد. در نظر داشته باشید هزینه کارت به کارت و یا هزینه واریز بصورت پایا از مبلغ شما کسر خواهد شد.

AFF2 NOVINCONFIG

پشتیبانی معرفی شدگان برعهده شماست یا ما ؟

خیال شما از همه چیز راحت است و فقط کسب درآمد میکنیدو پشتیبانی و پاسخگویی بر عهده نوین کانفیگ است و شما هیچ دخالتی نخواهید داشت.

سایت بربازدیدی دارم و مطمئنم خرید زیادی از شما صورت میگیرد. چه پیشنهادی دارید؟

اگر سایت مرتبط با سرور و هاستینگ و … دارید و مطمئن هستید در ماه بیش از 4 سفارش از سمت شما ثبت میشود کافیست تیکت ارسال کنید تا برای شما درصد تخفیف به 20 درصد افزایش یابد. چنانچه در یکماه کمتر از 4 سفارش ثبت شود پورسانت به 10 درصد کاهش می یابد.

امکان انتقال اعتبار بین اکانت من و دیگری فراهم است ؟

بله، امکان انتقال پورسانت همکاری در فروش به اعتبار حساب کاربری کاربران وجود دارد و برای این مورد کافیست یک درخواست پشتیبانی ارسال نمایید.

آیا می توانم از لینک اختصاصی خود در شبکه های اجتماعی برای بازاریابی استفاده کنم؟

بله، هیچگونه محدودیتی در این رابطه وجود نداشته و می توانید از لینک اختصاصی خود در وبسایت، شبکه های اجتماعی و هرگونه بستر مورد نظر برای تبلیغات استفاده نمایید.