directadmin novinconfig 1

پشتیبانی سرور مجازی و اختصاصی

_

مهمترین دغدغه یک مدیر شرکت این است که باید از یک متخصص سرور و به اصطلاح سیس ادمین برای مدیریت و پشتیبانی سرور خود کمک بگیرد . یا یکی دیگر از دغدغه هر شرکت و شخصی این است که اگر یک متخصصی را استخدام کند میبایست حقوق و مزایا و بیمه و مالیات آن را نیز پرداخت نماید و خب کار عاقلانه ای به نظر نمیرسد ( مگر اینکه بیش از 20 نفر در مجموعه خود داشته باشید -البته حقوق یک متخصص لینوکس بالای 20 میلیون تومان درماه است).

به همین دلیل پشتیبانی و مدیریت سرور از راه دور ( ریموت ) خدمتی است که نوین کانفیگ در اختیار شما گذاشته است تا بتوانید بدون هیچ نگرانی سرور های خود را مدیریت و پشتیبانی کنید و در مواقعی که با مشکلی مواجه شدید شخصی درکنار شما باشد که نگرانی هایتان را رفع کند.

مدیریت سرور و پشتیبانی نرم افزاری

_

اگر واقع بین باشیم هیچ شرکت هاستینگ و هیچ دیتاسنتری چه در داخل ایران و چه در خارج ایران تحت هیچ شرایطی پشتیبانی نرم افزاری بر روی سرورهای مجازی یا اختصاصی خود ارائه نمیکند. اینجاست که زنگ خطر به صدا در می آید.

شاید شما فکر کنید خرید و کانفیگ سرور و مدیریت سرور کار دشواری نیست. اما در حقیقت در اشتباه هستید و این را زمانی متوجه میشوید که دیتاسنتر و آن سایت به یک مشکل بزرگی که دارید اهمیتی نمیدهند و شما میمانید و یک دنیا سرچ های گوگل با عناوین How to fix …..

اگر تا به این مرحله از حل نشدن مشکل خود نا امید شدید و انواع و اقسام افراد و شرکت ها سرور شما را دستکاری کرده اند و به نتیجه نرسیده اید حتما میبایست از پشتیبانی سرور نوین کانفیگ استفاده کنید. طبق پلن های درج شده در این صفحه ما درخدمت شما خواهیم بود و تمام مشکلات نرم افزاری شما را طبق سطوح پشتیبانی سرور  برطرف کرده و شما را از یک نگرانی بی پایان خلاص خواهیم کرد.

cpanel novinconfig

پشتیبانی سرور شامل چه مواردی است؟

_

تفاوت پلن ها در چیست؟

تفاوت پلن ها در امکانات و مواردی است که شما نیاز دارید. هر پلن یکسری موارد مخصوص به خود را دارد که پلن پایینتر ندارد. بصورت مثال شما با خرید پشتیبانی سطح یک ، تیکت هایتان در کمتر از 1 ساعت پاسخ داده میشوند. اما در پشتیبانی سطح سه به این شکل نخواهد بود و ممکن است در 24 ساعت پاسخی را دریافت کنید. همچنین به مواردی که ذکر شده نیز دقت بفرمایید.

چه راه ارتباطی دارید؟

راه های ارتباطی نوین کانفیگ با شما  فقط و فقط از طریق تیکت خواهد بود. زمانی که شما با مشکلی مواجه شدید میبایست حتما تیکت را ثبت بفرمایید و طبق پلنی که دارید از ما پاسخ دریافت نمایید. به این نکته دقت داشته باشید که هیچگونه پشتیبانی فنی بصورت تلفنی،  واتساپ و تلگرام و … نخواهیم داشت و صرفا از طریق تیکت پاسخگوی شما خواهیم بود.

هرروز چندساعت پشتیبانی میگیریم؟

برخی عزیزان به این باورند که زمانی که پلن پشتیبانی سرور تهیه میکنند یک نفر را استخدام کرده اند تا کارهایشان را بصورت 24 ساعته در تمام روزهای هفته انجام دهد. اما در اصل به این شکل نیست و زمانی که شما پشتیبانی و مدیریت سرور را سفارش میدهید ، کارشناسان ما در مواقعی که نیاز دارید یا سرورتان دچار مشکل شده است همراه شما خواهند بود.

امکانات و تعرفه پلن های پشتیبانی

_

پشتیبانی سطح سه

1.3 میلیون تومان

بروزرسانی دوره ای نرم افزارها و سیستم عامل

بررسی مشکلات امنیتی سرور

بررسی مصرف منابع سرور هر 12 ساعت یکبار

پیشگیری از بروز مشکلات جدی در سرور

مانیتورینگ منابع هر 24 ساعت یکبار

اعمال تغییرات جزئی در سرور

کاهش لود سرور در حد توان سرور

مانیتورینگ شبکه

بررسی بکاپ گیری کامل سرور

بررسی رول ها و اخطارهای فایروال

رفع مشکلات جزئی در سرور

مدت زمان پاسخگویی به تیکت ها : 12 الی 36 ساعت

پشتیبانی سطح دو

1.8 میلیون تومان

بروزرسانی دوره ای نرم افزارها و سیستم عامل

بررسی مشکلات امنیتی سرور

بررسی مصرف منابع سرور هر 6 ساعت یکبار

پیشگیری از بروز مشکلات جدی در سرور

مانیتورینگ منابع هر 6 ساعت یکبار

اعمال تغییرات نسبتا کلی در سرور

کاهش لود در حد توان سرور

مانیتورینگ دائمی شبکه

بررسی بکاپ گیری کامل سرور

بررسی رول ها و اخطارهای فایروال

رفع مشکلات درحد متوسط با تشخیص کارشناس

مدت زمان پاسخگویی به تیکت ها : 6 الی 12 ساعت

پشتیبانی سطح یک

2.5 میلیون تومان

تمام امکانات موجود در سطح برنزی و نقره ای

مانیتورینگ لحظه ای تمام سرویس های سرور

مانیتورینگ دائمی شبکه برای جلوگیری از اتک

رفع مشکلات پیش آمده و خطرناک در سرور

بررسی صحت و سلامت بکاپ ها

انتقال سایت از شرکت دیگر به سرور شما

بررسی و حذف کدهای مخرب آپلود شده در یوزرها

بررسی و دیباگ مشکلات نرم افزاری

افزایش منابع مورد نیاز یوزرهای شما

ارائه راهکارهای مقابله با حملات اینترنتی و …

و هر آنچه که شما به آن نیاز دارید

مدت زمان پاسخگویی : 10 دقیقه الی 3 ساعت

مراحل سفارش به چه شکلی است ؟

زیر هر کدام از پلن ها یک دکمه سفارش وجود دارد . کافیست یکی از پلن ها را طبق بودجه و مواردی که نیاز دارید انتخاب کرده و بر روی دکمه سفارش پشتیبانی سرور کلیک نمایید. سپس به مرحله سفارش راه پیدا میکنید و در آنجا کافیست اطلاعات خواسته شده را نوشته و ثبت نام و پرداخت فاکتور را انجام دهید . سپس بقیه مراحل با ماست و جهت هماهنگی با شما تماس خواهیم گرفت.

تعرفه درج شده برای یکماه است یا یکسال ؟

هزینه درج شده بصورت ماهانه است و شما میتوانید در مرحله بعدی بصورت سه ماهه و شش ماهه و یکساله نیز سفارش دهید.

آیا برای دریافت پشتیبانی مدت دار ، تخفیف دارید ؟

قیمت گذاری انجام شده بصورت کاملا اصولی و برحسب ساعاتی است که بر روی پروژه و سفارش شما صرف میشود. اما به جهت رعایت حال شما عزیزان تخفیف های زیر را تدارک دیده ایم.

یکماهه :  0 درصد تخفیف

سه ماهه : 5 درصد تخفیف

شش ماهه : 10 درصد تخفیف

یکساله : 15 درصد تخفیف

بیشتر ازین مقدار تخفیف به هیچ عنوان قابل ارائه نخواهد بود. مگر اینکه پلن های خریداری شده فعال بیش از 10 عدد باشد که تخفیف ها به شکل زیر خواهند بود.

10 الی 15 سفارش فعال : 18 درصد تخفیف

16 الی 40 سفارش فعال : 22 درصد تخفیف

41 الی 50 سفارش فعال : 30 درصد تخفیف

 

چنانچه بیشتر از 50 سفارش فعال داشته باشید درصد تخفیف های شما به صورت خودکار بر روی 50 درصد تنظیم خواهد شد.

نیاز به کانفیگ تخصصی سرور خود داریم . شما انجام میدهید؟

بله . انجام میشود. کافیست بر روی دکمه زیر کلیک کنید تا شما را به کانفیگ سرور هدایت کند.

من پشتیبانی سریع نیاز دارم . به چه شکل است ؟

پشتیبانی در نوین کانفیگ به سه سطح مختلف تقسیم بندی میشود که از لینک زیر میتوانید نسبت به خرید هر کدام سطوح مختلف اقدام فرمایید.

سریعترین پاسخگویی شما چه مدت زمانی است ؟

پاسخگویی به هر کدام از پلن ها متفاوت است . لطفا در پلن ها به ساعات ذکر شده توجه بفرمایید.

پشتیبانی به اکانت هایی که هیچگونه سرویسی ندارند انجام نخواهد شد.

دقت داشته باشید پشتیبانی سطح یک ، حتی در ساعات و روزهای تعطیل رسمی نیز همراه شما خواهد بود اما در سطوح دو و سه در ساعات و روزهای کاری صرفا پاسخگوی شما خواهد بود.

سیاست قیمت گذاری بر روی پلن ها به چه شکلی است ؟

قیمت گذاری بر روی پلن ها بصورت کاملا اصولی و طبق زمانی که برای پروژه شما صرف میشود انجام شده است. همچنین نحوه قیمت گذاری بر روی پلن ها به شکلی است که همه همکاران و شرکت ها و افراد توان پرداخت داشته باشند.

آیا پرداخت با چک قبول میکنید؟

اگر شرکت هستید و یا از همکاران شناخته شده در عرصه هاستینگ یا شبکه هستید بله با ارائه چک معتبر یا معرفی یکی از همکارانی که ما میشناسیم قابل انجام است و میتوانید برای هر ماه یک چک ثبت شده صیادی با مبلغ کامل + مالیات را ارسال فرمایید. برای این مورد لطفا تیکت ارسال فرمایید.

دقت داشته باشید طبق عرف بازار ، هیچگونه سود و بهره بر روی چک یا … افزوده نمیشود و صرفا هزینه اصلی از شما دریافت میشود.

اطلاعات سرورم را برای شما میفرستم. از کجا مطمئن شوم در امان خواهد بود؟

ما از شما داخل تیکت یا تلفن و شبکه های اجتماعی و انواع پیامرسان اطلاعاتی نخواهیم خواست. در مرحله سفارش پسوردی که قرار خواهید داد بصورت هش شده برای ما ارسال میشود و ما این پسورد را صرفا از طریق key که خواهیم داشت قابل استفاده خواهد بود.

پس از اتمام مراحل کانفیگ و مهلت پشتیبانی اطلاعات پسورد و پورت از سایت ما نیز بصورت کامل حذف خواهد شد.

من میخواهم کانفیگ سرور را یادبگیرم. شما آموزش میدهید؟

آموزش کانفیگ سرور و آموزش پشتیبانی سرور در سابین آکادمی درحال برگزاری است و بصورت صفر تا صد یعنی از سرور چیست شروع شده تا تمام مواردی که یک عمر از همه مخفی بوده است در اختیار شما قرار خواهد گرفت. شما از طریق دکمه زیر میتوانید هم اکنون این دوره را تصاحب کنید.

گاهی اوقات خطاهای عجیب دریافت میکنم. چه کنم؟

از طریق دکمه زیر به بخش عیب یابی سرور مراجعه بفرمایید و سپس پلن مورد نظر خود را سفارش دهید.

ما کماکان به هر روشی درخدمت شما خواهیم بود تا مشکلتان حل شود.

مشکلات سخت افزاری سرور ما برعهده شماست؟

مشکلات سخت افزاری تحت هیچ شرایطی بر عهده نوین کانفیگ نبوده و نخواهد بود و این مورد خارج از دسترسی ماست و ما نمیتوانیم در این مسئله کمکتان کنیم.

مگر اینکه سخت افزار در مالکیت شما باشد و صرفا با هماهنگی قبلی جهت تعمیرات لازم سخت افزار را بررسی و احیا خواهیم کرد. این مورد نیاز به هماهنگی از 10 روز قبل دارد.

یک شرکتی سرور ما را کانفیگ کرده و خراب کرده است . رفع آن را برعهده میگیرید؟

در چنین مواقعی خیر به هیچ عنوان چنین پروژه و سفارشاتی قبول نمیشود و در صورت ثبت سفارش مبلغ عودت داده میشود. پشتیبانی سرور تنها زمانی توسط ما انجام میشود که کاملا در وضعیت استیبل باشد.

گاها دیده میشود برخی از افراد سرور را از ما تحویل میگیرند و به همکاران میسپارند و سپس همکاران خرابکاری های لازم را انجام داده و تحویلشان میدهند. دقت داشته باشید که این موارد توسط لاگ هایی که ثبت میشوند قابل پییگیری است و شناسایی میشود.