عیب یابی سرور

_

گاهی اوقات مشکلاتی سمت سرورهای ما می آیند که کلافه کننده ترین کار رفع آن مشکلات خواهد بود. حین رخ دادن این مشکلات استرس های بیش از حدی سراغ همه می آید. علی الخصوص زمانی که روی یک سرور چند یوزر یا یک یوزر مهم وجود داشته باشد.

اگر شما هم جزو این دسته ازعزیزانی هستید که دیتای سرور یا دیتای مشتریان برایتان مهم باشد تیم نوین کانفیگ به صورت کاملا تخصصی در خدمت شما خواهد بود تا مشکلات موجود در سرور شما را بررسی و حل نماید.

رفع مشکلات نرم افزاری بر عهده هیچ شرکت یا دیتاسنتری نخواهد بود و شما مجبور هستید یا خودتان دست به کارهای خطرناک زده و سرور خود را احیا کنید و یا اینکه به تیم نوین کانفیگ بسپارید تا با خیال راحت مشکلات سرور شما حل گردد.

advice novinconfig

خدمات ارائه شده در عیب یابی سرور

_

عیب یابی و رفع مشکلات سی پنل

ممکن است بعد از چند روز یا چندماه کارکرد خوب ، ناگهان سی پنل شما با خطاهای متعددی روبرو شود که در اینصورت میبایست حتما این مشکلات را درجهت حفظ امنیت و عملکرد سرور رفع نمایید. مشکلات اساسی در خود سی پنل براحتی حل میشوند .نوین کانفیگ با تخصصی که دارد مشکلات را رفع خواهد کرد.

لطفا تماس بگیرید

عیب یابی و رفع مشکلات لایت اسپید

اکثر افراد بجای کانفیگ اصولی و صحیح لایت اسپید ، اقدام به نصب این وبسرور میکنند و سپس اظهار میکنند وبسرور فول کانفیگ بوده و با مشکل مواجه نخواهد شد و پس از مدتی با مشکلات عجیب و غریبی روبرو خواهید شد. بصورت کامل این وبسرور را عیب یابی و مشکلات را رفع میکنیم.

لطفا تماس بگیرید

عیب یابی و رفع مشکلات Mysql

مای اسکیوال یکی از سرویس هایی است که ممکن است بیشتر در معرض خطر باشد . شما کافیست در سرور خود کوچکترین تغییرات را دهید . در همین حین سرویس پایگاده شما از کار خواهد افتاد و با مشکلات جدی مواجه خواهید شد. رفع مشکلات مای اسکیوال تخصص نوین کانفیگ است.

لطفا تماس بگیرید

عیب یابی و رفع مشکلات کلاود لینوکس

کلادلینوکس شوخی بردار نیست چون سیستم عامل شما محسوب میشود. کوچکترین بی توجهی به این سیستم عامل که روی سرورتان نصب است فجایع تکرار نشدنی را به بار می آورد. همیشه نصب کلادلینوکس را به متخصصینی واگذار کنید که کارشان را بهتر میدانند. نوین کانفیگ  برای اینمورد نیز درخدمت شماست.

لطفا تماس بگیرید

عیب یابی و رفع مشکلات دایرکت ادمین

نام دایرکت ادمین و مشکلاتش که می آید تن و بدنمان میلرزد. عادی است. دایرکت ادمین بر خلاف تصور برخی افراد بسیار پر دردسر و در عین حال چالش برانگیز است . مشکلاتی که رخ میدهد نیاز به بررسی های کامل دارد تا عیب یابی و از ریشه حل شود . میتوانید روی ما 99 درصد حساب بازکنید.

لطفا تماس بگیرید

عیب یابی و رفع مشکلات csf

مشکلات پینگ و نصب نشدن پکیج ها و نرم افزارهای جانبی و اپدیت نشدن سیستم عامل و … همگی تقصیر csf و یا فایروال هایی است که با کانفیگ نادرست این مشکلات را به بار می آورند. نیاز نیست عیب یابی شود . بهتر است از نو نصب و کانفیگ شود تا مشکلات اصلی از بین برود. ما برای شما انجام میدهیم.

لطفا تماس بگیرید

تعرفه درج شده برای یکماه است یا یکسال ؟

هزینه درج شده صرفا یکبار از شما دریافت شده و سفارش شما تکمیل میشود و سپس نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای بابت مشاوره خرید سرور نخواهد بود.

نیاز به کانفیگ تخصصی سرور خود داریم . شما انجام میدهید؟

بله . انجام میشود. کافیست بر روی دکمه زیر کلیک کنید تا شما را به کانفیگ سرور هدایت کند.

من پشتیبانی سریع نیاز دارم . به چه شکل است ؟

پشتیبانی در نوین کانفیگ به سه سطح مختلف تقسیم بندی میشود که از لینک زیر میتوانید نسبت به خرید هر کدام سطوح مختلف اقدام فرمایید.

سیاست قیمت گذاری بر روی پلن ها به چه شکلی است ؟

قیمت گذاری بر روی پلن ها بصورت کاملا اصولی و طبق زمانی که برای پروژه شما صرف میشود انجام شده است. همچنین نحوه قیمت گذاری بر روی پلن ها به شکلی است که همه همکاران و شرکت ها و افراد توان پرداخت داشته باشند.

من میخواهم کانفیگ سرور را یادبگیرم. شما آموزش میدهید؟

آموزش کانفیگ سرور و آموزش پشتیبانی سرور در سابین آکادمی درحال برگزاری است و بصورت صفر تا صد یعنی از سرور چیست شروع شده تا تمام مواردی که یک عمر از همه مخفی بوده است در اختیار شما قرار خواهد گرفت. شما از طریق دکمه زیر میتوانید هم اکنون این دوره را تصاحب کنید.

مشکلات سخت افزاری سرور ما برعهده شماست؟

مشکلات سخت افزاری تحت هیچ شرایطی بر عهده نوین کانفیگ نبوده و نخواهد بود و این مورد خارج از دسترسی ماست و ما نمیتوانیم در این مسئله کمکتان کنیم.

مگر اینکه سخت افزار در مالکیت شما باشد و صرفا با هماهنگی قبلی جهت تعمیرات لازم سخت افزار را بررسی و احیا خواهیم کرد. این مورد نیاز به هماهنگی از 10 روز قبل دارد.