cpanel33-novinconfig

کانفیگ سرور از جمله کلماتی است که شما به عنوان مدیر یک شرکت طراحی سایت یا هاستینگ با آن مواجه می شوید و شاید تاکنون نتوانسته اید به تعریف درستی از این کلمات دست یابید.
کانفیگ سرور یا پیکربندی سرور یا در زبان انگلیسی ” Configuration Server ” یکی از مهمترین عواملی است که میبایست برروی سرور ها انجام شود . در ابتدای راه اندازی یک سرور ، با هر هدفی که برای استفاده از آن دارید ، شما میبایست متناسب با نیازتان سرور را کانفیگ و پیکربندی کنید. با تجربه بیش از 8 سال سرور شما را به بهترین شکل ممکن تنظیم کرده و تحویل شما خواهیم داد.

با گسترش روزافزون استفاده از اینترنت اهمیت کانفیگ سرور نیز بیشتر شده است. هرچه کانفیگ قوی‌تر و بهتر انجام بشود بازدهی سرور شما افزایش خواهد یافت و عملکرد بهتری خواهید داشت.

زمانی یک کانفیگ خوب خواهد بود که شما بدون نیاز به سخت افزاری قوی بتوانید بهترین عملکرد را داشته باشید.هرچند داشتن یک سرور فوق العاده قوی عملکرد بسیار بهتر و قوی تری خواهد داشت.

هرنوع هاستینگی که شما مشاهده میکنید ، سرورهای خود را بر اساس استانداردهایی کانفیگ و پیکربندی میکنند . اما اینکه از کجا باید بدانید که یک سرور خوب کانفیگ شده یا خیر خیلی مهم است .

کانفیگ سرور های لینوکسی کاری بسیار تخصصی است و کار هر شخصی نیست که سرور شما را به بهترین شکل ممکن کانفیگ و پیکربندی نماید. از این جهت است که تیم نوین کانفیگ آمده است تا رویاهای شرکت ها را تحقق بخشد.

cpanel22-novinconfig

کانفیگ سرور شامل چه مواردی است ؟

کانفیگ Exim

اگر وبسایتی را میزبانی کنید که نیاز به ارسال ایمیل دارد کانفیگ صحیح اکسیم میتواند بهترین راهکار باشد.

کانفیگ WebServer

برای اینکه میزبانی خوبی به مشتریان خود ارائه دهید نیازمند این هستید که وبسرورتان کانفیگ عالی داشته باشد.

کانفیگ Imunify

امنیت و اسکن مداوم فایل ها امری ضروری است که بایستی به این نکته توجه ویژه داشته باشید.

کانفیگ Csf

داشتن یک فایروال در سرور مهم است . اما کانفیگ فایروال مهم تر از داشتن فایروال است.

کانفیگ CloudLinux

اگر میخواهید هاستینگ اشتراکی راه اندازی کنید ، کلاودلینوکس است که شما را نجات میدهد.

کانفیگ MySql

بدون داشتن مای اسکیوال کانفیگ شده ، سرور شما هر روز کرش کرده و ممکن است اطلاعات شما از بین برود.

کانفیگ Capenl

نصب سی پنل ده دقیقه زمان نیاز دارد. اما پیکربندی اصولی و ایمن آن به 24 ساعت زمان نیاز دارد.

کانفیگ DA

نصب دایرکت ادمین به تنهایی کافی نیست و نداشتن کانفیگ اصولی شما را دیوانه خواهد کرد.
directadmin novinconfig 1

کانفیگ دایرکت ادمین

_
مشاوره های بی منطق باعث بوجود آمدن شک وشبهه درهرکار مهمی میشود. اکثر شرکت ها و تیم ها بخاطر اینکه دایرکت ادمین هزینه لایسنس کمتری دارد آنرا به عنوان بهترین کنترل پنل معرفی میکنند و کاربران عادی را با محیط و مشکلات آن درگیر میکنند. به این موضوع باید دقت داشته باشید که شما انتخاب میکنید با کدام کنترل پنل راحت هستید و میتوانید به راحتی کار کنید. کانفیگ دایرکت ادمین یکی از سخت ترین و پیچیده ترین کانفیگ ها را دارد . در عین حال سبکی و سرعتی که در بارگذاری پنل خود دارد او را متمایز کرده است. بنابر این از الان به این نکته توجه داشته باشید تازمانی که کنترل پنلی بصورت اصولی کانفیگ نشود هیچ تاثیر مثبتی بر روی سرعت بارگذاری سایت نخواهد داشت و شاید بدتر ، سرعت سایت را نیز خراب تر خواهد کرد. کانفیگ فقط نصب نیست. کانفیگ سرور را با نصب دایرکت ادمین اشتباه نگیریم.

کانفیگ سی پنل

_
کمی به این موضوع با دقت نگاه کنیم. همه سایت های هاستینگ اعم از نمایندگی تا شرکت های بزرگ همگی کارهای کانفیگ سرور را انجام میدهند و همیشه به این مورد که سی پنل مقدار منابع بیشتری مصرف میکند و بهینه نیست اکیدا اشاره میکنند . خب ما به شما میگوییم این مورد کاملا غیرمنطقی و غیرعلمی بوده و از لحاظ فنی کاملا رد میشود . یک کنترل پنل وقتی نصب میشود و سرویس ها نصب میشوند قطعا مصرف بیشتری خواهند داشت . اما وقتی کانفیگ سرور سی پنل توسط نوین کانفیگ انجام میشود ، شما با کمترین مصرف منابع در سرور خود روبرو خواهید شد. به این نکته نیز توجه کاملا ویژه داشته باشیم که سی پنل چون محیط گرافیکی تری دارد ، کانفیگ آن آسان نیست و پیچیدگی های خاص خودش را دارد و صرفا نصب سی پنل و سرویس ها و نصب فایروال کافی و کارساز نخواهد بود. نصب سی پنل را با کانفیگ سرور سی پنل اشتباه نگیریم.
cpanel novinconfig

تعرفه کانفیگ سرور های دایرکت ادمین و سی پنل

و

پلسک و سالید سی پی و مجازی ساز KVM

_

کانفیگ سرور سی پنل

1.5 میلیون تومان

نصب سیستم عامل مورد نیاز شما

نصب سی پنل و کانفیگ کامل آن

نصب کلاودلینوکس و کانفیگ آن

نصب لایت اسپید و کانفیت تخصصی آن

نصب و کانفیگ mysql/mariadb

کانفیگ تخصصی اکسیم و سرویس دهنده ایمیل

ایمن سازی تمام سرویس و سرویس دهنده ها

نصب و کانفیگ Csf , Cxs , Imunify

تنظیم بکاپ گیری منظم و اصولی

کانفیگ دایرکت ادمین

1.5 میلیون تومان

نصب سیستم عامل مورد نیاز شما

نصب  دایرکت ادمین و پیکربندی آن

نصب کاستوم بیلد و بیلد تمام سرویس ها

نصب و کانفیگ آپاچی یا لایت اسپید

نصب و کانفیگ mysql/mariadb

کانفیگ تخصصی اکسیم و داوکات

ایمن سازی تمام سرویس و سرویس دهنده ها

نصب و کانفیگ Csf , Cxs , Imunify

تنظیم بکاپ گیری منظم و اصولی دایرکت ادمین

کانفیگ مجازی ساز KVM

1 میلیون تومان

بروزرسانی سیستم عامل شما

نصب مجازی ساز Kvm + پنل virtualizor

کانفیگ شبکه سرور و رفع خطاهای رایج

اد استوریج اصولی دیسک ها 

افزودن رنج ایپی یا سینگل ایپی به روش اصولی

کانفیگ پنل ویرچوالایزر

کانفیگ امنیتی مخصوص سازمان شما

افزودن تمپلیت های ویندوز و لینوکس

نصب و فعالسازی SSL رایگان روی هاست نیم سرور

کانفیگ سرور پلسک

1.3 میلیون تومان

بروزرسانی سیستم عامل ویندوز 

کرک کردن ویندوز سرور شما

نصب و کانفیگ Dns server

نصب و کانفیگ Ftp server

نصب و کانفیگ Mailserver

نصب و کانفیگ نسخه های .net core

نصب و کانفیگ نسخه های php مورد نیاز

نصب و کانفیگ Mysql و Sql Server 

تنظیم بکاپ گیری منظم از سرور 

کانفیگ ویندوز سرور – solidcp

1.7 میلیون تومان

بروزرسانی سیستم عامل ویندوز 

کرک کردن ویندوز سرور شما

نصب و کانفیگ Dns server

نصب و کانفیگ Ftp server

نصب و کانفیگ Mailserver

نصب و کانفیگ نسخه های .net core

نصب و کانفیگ نسخه های php مورد نیاز

نصب و کانفیگ Mysql و Sql Server 

این کنترل پنل هزینه لایسنس ندارد.

کانفیگ امنیتی سرور بدون کنترل پنل

2.5 میلیون تومان

بروزرسانی سیستم عامل شما

بررسی موارد امنیتی روی سرور

نصب پچ های امنیتی ارائه شده

رفع مشکلات امنیتی موجود در سرور

رفع مشکلات امنیتی سرویس های mysql,ftp,ssh و…

رفع مشکلات جلوگیری از ارسال ایمیل اسپم

بررسی تنظیمات Csf,Cxs,Imunify 

بررسی موارد امنیتی وبسرورهای آپاچی و لایت اسپید

بررسی کامل صفر تا صد و ارائه گزارش به شما 

هزینه کانفیگ خدمات جانبی

_
650 هزارتومان

شما با سفارش این پلن صرفا از ما میخواهید کانفیگ وبسرور لایت اسپید را به صورت کامل بررسی و رفع مشکل کرده و یا درصورت لزوم مجددا از صفر کانفیگ کنیم. با سفارش این پلن به موارد دیگر پرداخته نخواهد شد.

650 هزارتومان

فرقی نمی کند سرور شما دایرکت ادمین است یا سی پنل . در هر صورت به یک وبسرور خوب با کانفیگ عالی و حرفه ای نیاز دارید. با سفارش این پلن تنها وبسرور آپاچی برایتان کانفیگ خواهد شد و موارد دیگر در این پلن بررسی نخواهند شد.

2.5 میلیون تومان

وبسرور انجین ایکس به وبسرور سرسخت و جان سخت معروف است . ما بصورت کاملا تخصصی این وبسرور محبوب را پیکربندی کرده و به شما تحویل خواهیم داد تا از امکانات بی نظیر آن بهره مند شوید.

450 هزارتومان

اگر سرور شما بارهای عجیب و غریبی را از سمت mysql  تجربه میکند به این معنی است که مای اسکیوال شما بصورت تخصصی کانفیگ نشده است. تا زمانی که موتورهای ذخیره سازی درست کانفیگ نشوند پایگاه داده شما کرش خواهد کرد.

350 هزارتومان

اگر روی سرورتان هنوز فایروال ندارید باید کاملا نگران باشید. اگر فایروال دارید و کانفیگ نشده است بازهم باید نگران باشید؛ چرا که هرلحظه ممکن است سرور شما تحت حملات گوناگون قرار گیرد. ما Csf را برای شما بصورت حرفه ای کانفیگ میکنیم.

350 هزارتومان

ایمونیفای ؛ نرم افزاری که خواب را از چشم هکرها و کدهای مخربشان میگیرد و از سرور شما در برابر حمالت گسترده و کد های مخرب و …. دفاع میکند. بدون داشتن تنظیم اصولی، چنین محافظتی میسر نخواهد بود. سرور شما لایق داشتن  بهترین امنیت است .

300 هزارتومان

برای اینکه یک وب هاستینگ یا میزبانی وب تخصصی راه اندازی کنید و به یوزرها بصورت عادلانه منابع اختصاص دهید ، قطعا بدون کلاود لینوکس درحالت عادی موفق نخواهید شد. ما سیستم عامل شما را به کلاد لینوکس ارتقا خواهیم داد.

350 هزارتومان

اکسیم یکی از سرویس دهنده های ارسال ایمیل در سی پنل و دایرکت ادمین است که شما  بدون شک به این سرویس نیاز دارید تا از ارسال اسپم جلوگیری شود. با کانفیگ Exim به صورت کامل ارسال ایمیل ها به اینباکس 70 درصد تضمین میشود.

350 هزارتومان

انتی شلر معروف دنیای کانفیگ سرور که شل ها و کدهای مخرب را شناسایی کرده و به شما نشان میدهد که چه یوزری در حال استفاده از کدهای مخرب است. دقت کنید اگر این نرم افزار بصورت درست کانفیگ نشود بار زیادی روی سرور ایجاد میکند.

مراحل سفارش به چه شکلی است ؟

هر کدام از پلن هایی که مشاهده میکنید یک لینک سفارش یکتا دارند. شما با کلیک بر روی این دکمه های سفارش به مراحل سفارش وارد میشوید و سپس اطلاعات سرور خود را وارد کرده و ثبت نام را انجام میدهید و سپس پرداختی خود را تکمیل میکنید. این تمام کاری است که شما انجام میدهید و از این مرحله به بعد ما با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را از شما دریافت میکنیم و سپس سفارش شما به ترتیب سفارشات انجام خواهد شد.

تحویل سرور کانفیگ شده چقدر زمان میبرد؟

بصورت میانگین با توجه به مواردی که در سرور انجام میشود تحویل هر سرور بصورت کامل بین 24 الی 72 ساعت طول خواهد کشید. دقت داشته باشید که روزهای تعطیل رسمی محاسبه نمیشود.

چندین سفارش میخواهیم ثبت کنیم . آیا تخفیف دارد ؟

قیمت گذاری انجام شده بصورت کاملا اصولی و برحسب ساعاتی است که بر روی پروژه و سفارش شما صرف میشود. اما برای رعایت حال شما همراهان عزیز ، تخفیف های پلکانی تدارک دیده ایم که به شرح زیر خواهد بود.

سفارش اول = 0 درصد تخفیف

سفارش دوم الی پنجم  = 10 درصد تخفیف

سفارش پنجم الی پانزدهم = 25 درصد تخفیف

سفارش پانزده الی پنجاه = 35 درصد تخفیف

برای بیش از 50 سفارش میبایست تیکت ارسال فرمایید تا شرایط لازم خدمت شما ارسال شود.

شرکت ما نیازمند یک تیم پشتیبانی است. آیا پشتیبانی سرور قبول میکنید؟

هر شرکتی و هر سروری نیاز به یک پشتیبان دارد. استخدام یک فرد متخصص هزینه های زیادی میطلبد و شما میبایست حقوق و مزایا و بیمه و … رد کنید. اما در نوین کانفیگ به این شکل نیست. شما از طریق دکمه زیر وارد بخش پشتیبانی سرور میشوید و یکی از پلن های مدیریت سرور را انتخاب و سفارش را تکمیل میفرمایید. سپس ما جهت هماهنگی های لازم با شما جلسه های انلاینی خواهیم داشت تا خواسته های شما بصورت کامل براورده شود.

من پشتیبانی سریع نیاز دارم . به چه شکل است ؟

پشتیبانی در نوین کانفیگ به سه سطح مختلف تقسیم بندی میشود که از لینک زیر میتوانید نسبت به خرید هر کدام سطوح مختلف اقدام فرمایید.

چه نوع پشتیبانی برای سرورهایی که کانفیگ کرده اید در نظر میگیرید؟

اگر به اکثر شرکت ها مراجعه کنید در قبال وجه اندکی به شما قول پشتیبانی یکماهه پس از تحویل سرور را میدهند و درمواقع لازم و ضروری که به مشکل برخورد کرده اید شما را تنها گذاشته و یا با جواب های سطح پایین تایم شما را میگیرند تا یک نفر متخصص پیدا کنند که مشکل شما را حل کند و یا از رفع مشکل سرباز میزنند.

در نوین کانفیگ برای هر کدام از پلن های انجام شده فقط و فقط 72 ساعت به شما پشتیبانی داده میشود و پس از این تایم پاسخگویی به تیکت ها و سوالات احتراماً انجام نمیشود.

سریعترین پاسخگویی شما چه مدت زمانی است ؟

در بدترین حالت ممکن پاسخگویی به تیکت های شما 4 ساعت و در بهترین حالت ممکن یک الی ده دقیقه طول خواهد کشید.

این مدت زمان های ذکر شده صرفا برای پشتیبانی های سطوح یک تا سه هستند.

پشتیبانی به اکانت هایی که هیچگونه سرویسی ندارند انجام نخواهد شد.

دقت داشته باشید پشتیبانی سطح یک ، حتی در ساعات و روزهای تعطیل رسمی نیز همراه شما خواهد بود اما در سطوح دو و سه در ساعات و روزهای کاری صرفا پاسخگوی شما خواهد بود.

سیاست قیمت گذاری بر روی پلن ها به چه شکلی است ؟

قیمت گذاری بر روی پلن ها بصورت کاملا اصولی و طبق زمانی که برای پروژه شما صرف میشود انجام شده است. همچنین نحوه قیمت گذاری بر روی پلن ها به شکلی است که همه همکاران و شرکت ها و افراد توان پرداخت داشته باشند.

آیا پرداخت اقساطی قبول میکنید؟

اگر شرکت هستید و یا از همکاران شناخته شده در عرصه هاستینگ یا شبکه هستید بله با ارائه چک معتبر یا معرفی یکی از همکارانی که ما میشناسیم قابل انجام است و در سه قسط مجزا میتوانید هزینه های لازم را پرداخت نمایید.

دقت داشته باشید طبق عرف بازار ، هیچگونه سود و بهره بر روی چک یا … افزوده نمیشود و صرفا هزینه اصلی از شما دریافت میشود.

از کجا میدانید ما سرور را برای چه استفاده ای نیاز داریم؟

این موارد بصورت کامل حین ثبت سفارش از شما درخواست شما و شما میبایست این اطلاعات را به صورت کامل در اختیار ما قرار دهید. چنانچه اطلاعاتی ازین مورد ناقص باشد طی تماسی که با شما خواهیم داشت از شما این اطلاعات گرفته شده و سپس در پنلتان درج خواهد شد.

کانفیگ هایی که انجام میدهیم بصورت تخصصی و کامل برای هر کدام از موارد زیر متفاوت و متغیر خواهد بود.

  • کانفیگ سرور برای میزبانی اشتراکی
  • کانفیگ سرور برای میزبانی یک الی سه سایت مخصوص
  • کانفیگ سرور مخصوص هاست وردپرس
  • کانفیگ سرور مخصوص اپلیکیشن های نودجی اس ، پایتون و لاراول
  • کانفیگ سرور مخصوص نرم افزارهای تحت وب
  • کانفیگ سرور مخصوص اپلیکیشن های اندروید و …
  • و هر آنچه که شدنی باشد ما برای شما در سی پنل و دایرکت ادمین انجام میدهیم.
اطلاعات سرورم را برای شما میفرستم. از کجا مطمئن شوم در امان خواهد بود؟

ما از شما داخل تیکت یا تلفن و شبکه های اجتماعی و انواع پیامرسان اطلاعاتی نخواهیم خواست. در مرحله سفارش پسوردی که قرار خواهید داد بصورت هش شده برای ما ارسال میشود و ما این پسورد را صرفا از طریق key که خواهیم داشت قابل استفاده خواهد بود.

پس از اتمام مراحل کانفیگ و مهلت پشتیبانی اطلاعات پسورد و پورت از سایت ما نیز بصورت کامل حذف خواهد شد.

هزینه ای که پرداخت میکنیم ماهانه است یا سالانه؟

هزینه ای که پرداخت میکنید بصورت یکبار پرداخت است. یعنی شما سفارش را ثبت کرده و هزینه آن را پرداخت میکنید و سپس کار شما انجام خواهد شد و پس از 72 ساعت از زمان تحویل سرور ، چنانچه مشکل یا موردی در سرورتان پدیدار شود رفع آن با هزینه جانبی همراه خواهد بود. البته در برخی موارد ممکن است رایگان نیز انجام شود. ( بستگی به زمان صرف شده دارد )

من میخواهم کانفیگ سرور را یادبگیرم. شما آموزش میدهید؟

آموزش کانفیگ سرور و آموزش پشتیبانی سرور در سابین آکادمی درحال برگزاری است و بصورت صفر تا صد یعنی از سرور چیست شروع شده تا تمام مواردی که یک عمر از همه مخفی بوده است در اختیار شما قرار خواهد گرفت. شما از طریق دکمه زیر میتوانید هم اکنون این دوره را تصاحب کنید.

گاهی اوقات خطاهای عجیب دریافت میکنم. چه کنم؟

از طریق دکمه زیر به بخش عیب یابی سرور مراجعه بفرمایید و سپس پلن مورد نظر خود را سفارش دهید.

ما کماکان به هر روشی درخدمت شما خواهیم بود تا مشکلتان حل شود.

مشکلات سخت افزاری سرور ما برعهده شماست؟

مشکلات سخت افزاری تحت هیچ شرایطی بر عهده نوین کانفیگ نبوده و نخواهد بود و این مورد خارج از دسترسی ماست و ما نمیتوانیم در این مسئله کمکتان کنیم.

مگر اینکه سخت افزار در مالکیت شما باشد و صرفا با هماهنگی قبلی جهت تعمیرات لازم سخت افزار را بررسی و احیا خواهیم کرد. این مورد نیاز به هماهنگی از 10 روز قبل دارد.

یک شرکتی سرور ما را کانفیگ کرده و خراب کرده است . رفع آن را برعهده میگیرید؟

در چنین مواقعی خیر به هیچ عنوان چنین پروژه و سفارشاتی قبول نمیشود و در صورت ثبت سفارش مبلغ عودت داده میشود. پشتیبانی سرور تنها زمانی توسط ما انجام میشود که از صفر تا صد سرور شما توسط ما کانفیگ و مدیریت شده باشد.

گاها دیده میشود برخی از افراد سرور را از ما تحویل میگیرند و به همکاران میسپارند و سپس همکاران خرابکاری های لازم را انجام داده و تحویلشان میدهند. دقت داشته باشید که این موارد توسط لاگ هایی که ثبت میشوند قابل پییگیری است و شناسایی میشود.