مشاوره خرید سرور

_

بدون شک برای همه ما حتی یکبار هم که شده اتفاق افتاده است خریدی از اینترنت داشته ایم اما در انتها ازینکه خوب نبوده ناراضی بودیم. در بحث خرید سرور نیز چنین مسائل و مشکلاتی رخ داده و میدهد و دلیل آن نیز عدم انتخاب سروری صحیح برای کسب و کار است.
تیم نوین کانفیگ قصد دارد این خدمت را برای اولین بار بصورت کاملا تخصصی در کشور به اجرا دربیاورد تا سرورهایی که برای کسب و کارها خرید میشوند با مشاوره باشند. فرض کنید سرور و شما قرار است ازدواج کنید.

نیاز به یک مشاور دارید تا شما را کامل راهنمایی کند. ما اینجا هستیم تا شما را بصورت کامل در انتخاب یک سرور مناسب ( نه گران نه ارزان ) راهنمایی کنیم.

advice novinconfig
_

مراحل سفارش به ترتیب 

_

1- ثبت سفارش توسط شما

شما میبایست یکی از پلن های زیر را که نیاز دارید انتخاب بفرمایید و دکمه ثبت سفارش را کلیک کرده و مراحل خرید را تکمیل کنید. حین ثبت سفارش مواردی از شما خواسته میشود که میبایست تکمیل بفرمایید.

2- تماس از سمت ما

سفارش شما برای ما ارسال میشود و به ترتیب سفارشات جهت هماهنگی های لازم با شما تماس گرفته میشود. حداقل مشاوره 15 دقیقه و حداکثر طبق زمان درج شده در پلن ها بصورت تلفنی و تیکتینگ خواهد بود.

3- ارسال تیکت به شما از سمت ما

پس از یک روز ؛ موارد ذکر شده در تماس تلفنی بصورت کامل برایتان در یک تیکت نیز ارسال خواهد شد و در صورت تایید متن و مکالمه تیکت بسته خواهد شد.بدین ترتیب به سفارش شما رسیدگی میشود.

 تعرفه پلن های مشاوره خرید سرور

_
150 هزارتومان
30 دقیقه مشاوره
تلفنی و آنلاین

این پلن مخصوص افرادی است که از قبل تجربه خرید سرورهای حرفه ای را داشته اند

300 هزارتومان
60 دقیقه مشاوره
تلفنی و آنلاین

این پلن مخصوص افرادی است که در خرید های قبلی خود با مشکلات زیادی مواجه شدند.

500 هزارتومان
90 دقیقه مشاوره
تلفنی و آنلاین

این پلن مخصوص افراد و شرکتهایی است که میخواهند برای اولین بار خرید سرور را تجربه کنند.

تعرفه درج شده برای یکماه است یا یکسال ؟

هزینه درج شده صرفا یکبار از شما دریافت شده و سفارش شما تکمیل میشود و سپس نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای بابت مشاوره خرید سرور نخواهد بود.

آیا برای مشاوره های بیشتر تخفیف دارید ؟

باتوجه به رعایت حال شما عزیزان تعرفه هایی درج کرده ایم که به راحتی توان پرداخت داشته باشید. این مبالغ صرفا برای زمانی است که جهت صحبت تلفنی با شما و ارسال تیکت و ثبت مشخصات صرف میشود.

نیاز به کانفیگ تخصصی سرور خود داریم . شما انجام میدهید؟

بله . انجام میشود. کافیست بر روی دکمه زیر کلیک کنید تا شما را به کانفیگ سرور هدایت کند.

من پشتیبانی سریع نیاز دارم . به چه شکل است ؟

پشتیبانی در نوین کانفیگ به سه سطح مختلف تقسیم بندی میشود که از لینک زیر میتوانید نسبت به خرید هر کدام سطوح مختلف اقدام فرمایید.

سیاست قیمت گذاری بر روی پلن ها به چه شکلی است ؟

قیمت گذاری بر روی پلن ها بصورت کاملا اصولی و طبق زمانی که برای پروژه شما صرف میشود انجام شده است. همچنین نحوه قیمت گذاری بر روی پلن ها به شکلی است که همه همکاران و شرکت ها و افراد توان پرداخت داشته باشند.

من میخواهم کانفیگ سرور را یادبگیرم. شما آموزش میدهید؟

آموزش کانفیگ سرور و آموزش پشتیبانی سرور در سابین آکادمی درحال برگزاری است و بصورت صفر تا صد یعنی از سرور چیست شروع شده تا تمام مواردی که یک عمر از همه مخفی بوده است در اختیار شما قرار خواهد گرفت. شما از طریق دکمه زیر میتوانید هم اکنون این دوره را تصاحب کنید.

گاهی اوقات خطاهای عجیب دریافت میکنم. چه کنم؟

از طریق دکمه زیر به بخش عیب یابی سرور مراجعه بفرمایید و سپس پلن مورد نظر خود را سفارش دهید.

ما کماکان به هر روشی درخدمت شما خواهیم بود تا مشکلتان حل شود.

مشکلات سخت افزاری سرور ما برعهده شماست؟

مشکلات سخت افزاری تحت هیچ شرایطی بر عهده نوین کانفیگ نبوده و نخواهد بود و این مورد خارج از دسترسی ماست و ما نمیتوانیم در این مسئله کمکتان کنیم.

مگر اینکه سخت افزار در مالکیت شما باشد و صرفا با هماهنگی قبلی جهت تعمیرات لازم سخت افزار را بررسی و احیا خواهیم کرد. این مورد نیاز به هماهنگی از 10 روز قبل دارد.